Başkan Altıntaş “Aybüke Beldemizin Gururu Oldu”

0
75
-Article Top-

Ahmetbey Belediye Başkanı Mustafa Altıntaş, Sakarya’da düzenlenen karate ligi müsabakalarında şampiyonluk sevinci yaşayan Aybüke Yılmaz ile makam odasında görüştü.

Ahmetbey Belediye Başkanlığı sporcularından Aybüke Yılmaz’ın 27 Nisan 2019 tarihinde Sakarya’da gerçekleştirilen iller arası karate ligi müsabakalarından birincilik ve altın madalya ile ayrıldığını ifade eden Ahmetbey Belediye Başkanı Mustafa Altıntaş “Sporcumuz elde ettiği birincilik ve altın madalya ile Beldemizin gurur kaynağı olmuştur” dedi.

-Article Inline-

Konuyla ilgili Ahmetbey Belediye Başkanı Mustafa Altıntaş tarafından yapılan açıklamada “Belediyemiz sporcusu Aybüke Yılmaz, 27 Nisan 2019 tarihinde gerçekleştirilen, Sakarya İller Arası Karate Liginde 1. olarak, altın madalya ile bizleri yeniden gururlandırdı. Kardeşimizi başarılarından dolayı tebrik ediyor, ailesi ve hocalarının mutluluğunu paylaşıyorum. Ayrıca, sporcumuzun bağlı olduğu, İlçemizin spor kulübü olan, Şamiloğlu
Spor Kulübü de 53 kulüp arasından 4. olarak, güzel bir başarı elde etti. Gençlerimizin, sporcularımızın ve spor kulüplerimizin yanında olmaya, destek vermeye devam edeceğiz” dedi.

-Article Bottom-

CEVAP VER

Yorumunuzu ekleyiniz!
Lütfen adınızı giriniz