Burak Süzülmüş Üzdü!

0
425
-Article Top-

Kırklarelispor’un  sevilen yöneticisi Burak Süzülmüş’ün istifası gündeme bomba gibi düştü. İstifa kararı  Kırklarelispor taraftarını üzdü. Kırklarelispor taraftarının geri dön çağrısı Burak Süzülmüş’ün kararını değiştirmedi.

Trakya Haberci SPOR-Maddi manevi büyük katkıları ile Kırklarelispor’un sevilen yöneticilerinden  biri olan, Kırklarelispor 2. Başkanı, Yeşil Beyazın yürekten sevdalısı Burak Süzülmüş’ün görevinden istifa etmesi Kırklarelispor camiasını derinden üzdü.

-Article Inline-

Deyim yerindeyse Kırklarelispor’u  9 yıldır sırtlayan 2. Başkan Burak Süzülmüş, 3 Ağustos’ta yaptığı açıklama ile görevinden istifa etmişti.

Süzülmüş, görevinden  istifa ettikten sonra şu açıklamada bulunmuştu;   “ 2009 yılında yönetimine girdiğim,onunla beraber büyüdüğüm,emek diye bildiğim ne varsa içine kattığım,onurla gururla alnımın akıyla yaptığım,ailemin, sevdiklerimin önüne koyup yeri geldiğinde uğruna kavgalar ettiğim, hayatımdaki en zor en stresli ama en güzel anılarımı biriktirdiğim Kırklarelispor Kulübü  2. Başkanlığı görevimden ve Kırklarelispor Yönetim Kurulu üyeliğinden özel işlerimin yoğunluğu nedeniyle,kendi isteğimle istifa etmiş bulunuyorum.

Görevim süresince her zaman yanımda olan Sevgili eşime, her zaman dağ gibi arkamda duran Anne Babama, Maddi manevi hiçbir zaman desteklerini esirgemeyen Süzülmüş  ailesine ve aile şirketime, kulüpteki çalışma arkadaşlarıma,başkanıma ve yönetim kurulundaki arkadaşlarıma ve Büyük Kırklarelispor ailesine sonsuz teşekkürü bir borç biliyorum.

Görevde kaldığım bu uzun süreçte; Aldığım her kararda, yaptığım her eylemde önce Kırklarelispor’un menfaatlerini düşündüm. Bu doğrultuda mutlaka, farkında olmadan,üzdüklerim kırdıklarım olmuştur.Bu yüzden hatam varsa affola… Küçük ya da büyük hepinizin üstümde emeği var hakkı var bu yüzden hepiniz Haklarınızı helal edin…  Benden yana ne varsa hepinize helal olsun …

Bundan böyle Tribünde Görüşmek Üzere…”

-Article Bottom-

CEVAP VER

Yorumunuzu ekleyiniz!
Lütfen adınızı giriniz