ÇYDD Başkanı Birsen Meriç; “Çocuklarımızı Bayramda Burslarınızla Sevindirin”

0
360
-Article Top-

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği, ülkenin dört bir yanında şubeleri olan köklü bir sivil toplum kuruluşu olarak, çağdaş eğitim yoluyla, çağdaş insan ve çağdaş topluma ulaşmak amacıyla çalışmalarını sürdürüyor.

Büyük bir gurur ve onurla ifade ediyorum ki bizler de, Derneğimizin kurucusu Prof. Dr. Türkan Saylan’ın açtığı yolda ilkelerimizden taviz vermeden , aydınlık bir Türkiye için çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi sürdürüyoruz. ‘Her Eğitimli İnsanın Bu Cumhuriyete bir Borcu Vardır” diyen Türkan hocamız gibi düşünen yürekli insanlarımızı başarılı ancak maddi zorluk içindeki ortaöğretim ve üniversite öğrencilerine burs desteği vererek öğrenimlerini sürdürmelerine yardımcı olmaya davet ediyoruz. Derneğimize verilen her destek, maddi olanakları yetersiz kız veya erkek çocuklarımızın, gençlerimizin okuması için transfer edilmektedir…Samimiyetle söylüyorum ki; dernek olarak, duyarlı bağışçılarımızın sağladığı katkılarla varlığımızı sürdürüyoruz. Siz yüce gönüllü bağışçılarımıza sonsuz minnettarız hepimiz….

-Article Inline-

“Bir doktorun tek arzusu hastasını sağlığına kavuşturmak, yaşamını uzatmaktır. Ben bundan fazlasını yaptım; hastalarıma yaşam şartlarını da hazırladım, onlara iş ve aş buldum, çocuklarına kanat gerdim. Yoksul olmaları, çaresiz olmaları koşuluyla, hiç ayırım yapmadan” Türkan Saylan..Belkide son sözleriydi bunlar Türkan Hocanın…
Şimdi sıra bizlerde…Bir Işık da Siz Yakın.Çocuklarımıza gençlerimize,sevgi ve yüreğinizle bir de siz dokunun..En hayırlı yatırım insana yapılandır..Emin olun ki verdiğiniz her desteğin her kuruşu doğru yere gidiyor..
Bu duygu ve düşüncelerimle,tüm yürekli insanları,hemşehrilerimizi,gönüllülerimizi,dostlarımızı yaklaşan Kurban Bayramı dolayısıyla 2018-2019 Eğitim Öğretim yılı için Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Kırklareli Şubemize bağış yapmaya Burs desteği vermeye davet ediyoruz.. Bunun için şubelerimize bekliyoruz..

Yada;
0288 2149369
05469603442 irtibat telefonlarından bize ulaşabilirsiniz..Eğer isterseniz Bizler sizleri ziyaret edebiliriz..Yapılan bağışlar makbuz karşılığıdır..
Sonsuz sevgi ve saygılarımızla ,Huzur ,Barış,Mutluluk ile geçecek bir bayram diliyoruz..
Tüm Hakımızın Bayramı Kutlu Olsun..
ÇYDD Kırklareli 
ŞubeYönetimi Kurulu adına
Şube Başkanı
Birsen Meriç

-Article Bottom-

CEVAP VER

Yorumunuzu ekleyiniz!
Lütfen adınızı giriniz