Gürültü Yapan Teyzesini Öldürdü

0
182
-Article Top-

Haber Merkezi-Kavaklı’da 56 yaşındaki  teyzesi Nuriye Yasak’ı bıçakla yaraladıktan sonra başına kazmayla vurup  öldürdüğü iddiasıyla gözaltına alınan Önder 20 yaşındaki Önder Uysal mahkemeye çıkarıldı. Mahkeme Önder Uysal’ın tutuklanmasına karar verdi.  Önder Uysal’ın mahkemede ki  ifadesinde, teyzesini gürültü yaptığı için öldürdüğünü söylediği öğrenildi..
Olayın  Kavaklı beldesinde meydana geldiği,  İki katlı evlerinin  üst katında oturan Önder Uysal’ın, alt katta tek başına  yaşayan teyzesi Nuriye Yasak ile bahçede tartıştığı, tartışma sırasında Önder Uysal’ın, teyzesi Nuriye Yasak’ı bıçakla yaraladığı, ardından  kazmayla başına vurarak öldürdüğü öğrenildi.

Olaydan sonra jandarmayı arayan  Önder Uysal, teyzesini öldürdüğünü söyledi. Olay yerine gelen jandarma ekipleri, 20 yaşındaki Önder Uysal’ı gözaltına aldı.
Önder Uysal ifadesinde teyzesi ile geçinemediğini, olay günü  teyzesinin evde çok gürültü yaptığı için kendisi ile kavga ettiklerini söyledi.  Adliyeye sevk edilen Önder Uysal,çıkarıldığı mahkemede kasten öldürme suçundan tutuklanarak Kırklareli Kapalı Cezaevine gönderildi.

-Article Inline-

Yakınları ile yaptığımız görüşmelerde, akrabaları  Önder’in teyzesini neden öldürdüğünü anlamadıklarını, böyle acı bir olayın yaşanmasının  tüm akrabaları derinden üzdüğünü söylediler.

-Article Bottom-

CEVAP VER

Yorumunuzu ekleyiniz!
Lütfen adınızı giriniz