1.6 C
Edirne
16 Şubat 2019 , Cts | 00:40:40
Anasayfa İletişim

İletişim

İnternet ve yazılı baskısında yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Trakya Haberci’ye aittir. Hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz.

Haber ve Son Dakika Haberler

“Trakya Haberci” doğru ve tarafsız haber okumak isteyen okuyucuların önde gelen tercihidir. Tüm dünya ve Türkiye’den son dakika haberlerine ve en doğru haberlere ulaşmak isteyen kişiler için en iyi mecradır. İnternette yer alan en iyi son dakika haber ve en iyi haberlere ulaşmak için Türkiye’nin en cesur gazetesi “Trakya Haberci” haber sitesini ziyaret edin.

İletişim Bilgileri

Trakya Haberci
Atatürk Cad. 20/10 Kırklareli

(0288) 123 45 67
(0288) 123 45 68 (fax)

Email: haber@trakyahaberci.com

Hakkımızda

Trakya Haberci  doğru ve tarafsız haber okumak isteyen okuyucuların önde gelen tercihidir. Tüm dünya ve Türkiye’den son dakika haberlerine ve en doğru haberlere ulaşmak isteyen kişiler için en iyi mecradır. İnternette yer alan en iyi son dakika haber ve en iyi haberlere ulaşmak için Türkiye’nin en cesur gazetesi “Trakya Haberci” haber sitesini ziyaret edin.

Mesaj bırakabilirsiniz!

Kesimoğlu CHP’den İstifa Etti

Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu CHP’den istifa ettiğini açıkladı. Kesimoğlu, konuyla ilgili olarak yaptığı yazılı açıklamada ‘’Son günlerde hem Kırklareli’de hem de yıllarımı verdiğim...
- Advertisement -