Kırklareli’nden Demokrasi Mücadelesine Katkı!

0
43
-Article Top-

31 Mart 2019 tarihinde yapılan yerel seçimlerde Kırklareli’nden Bağımsız Belediye Başkanı seçilerek dikkatleri üzerine çeken Mehmet Siyam Kesimoğlu, “Gönüllüler Ordusu” ile birlikte 24 Haziran seçimleri öncesinde İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu’na destek veriyor.

Kırklareli tarihine altın harflerle yazılan seçim galibiyetinin ardından İstanbul’da gerçekleştirilecek olan yerel seçimlerde de Ekrem İmamoğlu’nun zafere ulaşması için mücadele eden Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu, gönüllüler ordusuyla birlikte 24 Haziran tarihine kadar seferberlik ilan etti. Daha önce “Adam Gibi Adam Kesimoğlu” şarkısını Ekrem İmamoğlu’na hediye ederek önemli bir jest yapan Başkan Kesimoğlu, desteklerini arttırarak devam ediyor.

-Article Inline-

Gönüllüler ordusunun İstanbul’da seçim çalışmalarına devam ettiğinin altını çizen Başkan Kesimoğlu “Türkiye’nin tek bağımsız il belediye başkanlığını kazandığımız Kırklareli’de en önemli pay sahibi olan, içlerinde sevgili eşim Sibel’in de olduğu gönüllü kadınlarımız, İstanbul’da Ekrem İmamoğlu için çalışmaya başladılar. Bu mücadele yalnızca Ekrem İmamoğlu’nun değil, milletin hakkının millette kalması mücadelesidir. Bugünden sonra tüm Türkiye bilmelidir ki milletin hakkını kimse yiyemez, kimse halka rağmen karar alamaz, halkın gücü üstünde hiçbir güç demokrasilerde var olamaz” dedi.

Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu ayrıca sosyal medya hesapları üzerinden yaptığı açıklamada Kırklareli’nde ikamet eden ve İstanbul’da oy kullanacak öğrencilerle birlikte 23 Haziran’da İstanbul’a gideceklerini açıkladı. Araç saat 07.30’da Kırklareli Dingiloğlu Parkı’ndan kalkacak.

-Article Bottom-

CEVAP VER

Yorumunuzu ekleyiniz!
Lütfen adınızı giriniz